http://www.piligrym.org.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.carousel.1gk-is-86.jpglink
http://www.piligrym.org.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.carousel.2gk-is-86.jpglink
http://www.piligrym.org.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.carousel.3gk-is-86.jpglink
http://www.piligrym.org.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.carousel.4gk-is-86.jpglink
http://www.piligrym.org.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.carousel.5gk-is-86.jpglink
http://www.piligrym.org.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.carousel.6gk-is-86.jpglink
http://www.piligrym.org.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.carousel.7gk-is-86.jpglink
http://www.piligrym.org.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/stories.carousel.8gk-is-86.jpglink

НОВИЙ РІК У ПАРИЖІ

P428 грудня - 3 січня 2014 року відбудеться паломництво до Парижу.

Зустріч Нового 2015 р. Б. в Парижі

Львів – Прага – Трір – Люксембург – Париж – Карлові Вари – Львів

28 грудня  2014 р. Б. – 3 січня 2015 р. Б.
 
Поєднання в одному турі християнських святинь та визначних історичних місць Європи.
 
Ми відвідаємо Нотр Дам де Парі, де зберігається Терновий вінок Ісуса Христа. Також в програмі туру українська церква св. Климента в Празі, церква Діви Марії, де зберігається відома статуетка Празьке Єзулатко, собор св. Віта  та ще багато значимих для кожного християнина святинь.
 
Безліч унікальних творів мистецтва можна оглянути в Луврі – найбагатшому музеї світу. Також нас чекають: Версальський палац, Ейфелева вежа, палац Т’юільрі, площа Бастилії, вечірня прогулянка на кораблику по р. Сена в Парижі та по р. Влтава в Празі. В столиці Чехії ми побуваємо на знаментиому Карловому мості, на Староміській площі з унікальним годинником, в єврейському кварталі, відвідаємо курорт Карлові Вари, де поп’ємо цілющої води...
 
Вартість туру: 335 Євро + 100 грн.


 Париж за декілька хвилин
програма туру:
 
1 день, 28 грудня, 2014 р. Збір групи у Львові 07:00 (залізничний вокзал). Виїзд на кордон. Переїзд до Праги. Поселення в готель, ночівля.

2 день, 29 грудня 2014 р. Сніданок. Прага. Пропонуємо оглядову пішохідну екскурсію старим містом: Страговський монастир, Празький Град, Величний Собор св. Віта, Старий королівський палац, Золота вуличка... Прага зачаровує – зачарує вона і вас. Далі Королівська дорога, Староміська площа, міська ратуша і її знаменитий астрономічний годинник, де щогодини з’являється процесія з 12 апостолів, церква Діви Марії перед Тином. Далі - єврейський квартал, Клементінум, Карлова вулиця… і звичайно ж, Карлів міст! Тут обов’язково треба загадати бажання, яке, як стверджують, завжди збувається...

Під час екскурсії ми відвідаємо церкву Діви Марії, де зберігається чудотворна статуетка маленького Ісусика, якого тут усі називають Єзузатко, або Празький Ісусик (Bambini Di Praga). Статуетка Празького Єзулатка є дуже шанованою в Чехії, оскільки багато дивовижних зцілень відбулось тут з людьми, які молились і просили Ісуса про допомогу. У невеличкому музеї в захристії храму ми побачимо багато свідчень цього, а також унікальну колекцію одягу для статуетки, розшитого різними дорогоцінними каміннями та золотом в подяку від чехів за дива та зцілення.
 

 Чи знаєте ви, що в Празі, в самому центрі Праги є українська церква св. Климента? Саме так – біля знаменитого Карлового моста на вул. Карловій. Ми відвідаємо храм, а опісля, запрошуємо всіх на двогодинну прогулянку по річці Влтава на затишному туристичному кораблику. Ми зможемо подивитися на Прагу трохи з іншого ракурсу, оцінити її красу у вечірній ілюмінації. Крім цього на кораблику нас чекає гарна вечеря в чеській традиції (опл. додатково 25 Є).

Збір групи, переїзд до Тріру.
 
3 день, 30 грудня 2014 р. Прибуття в Трір вранці.

У мальовничій долині на березі річки Мозель нас чекає найстаріше місто Німеччини. Ми побачимо символ міста – знамениті Чорні ворота , найбільші античні ворота у всьому світі , базиліку аулу Палатіна , побудовану імператором Костянтином , руїни імператорських терм , споруджені в Середні століття . А також палац курфюрста і Трірський Кафедральний Собор , в якому зберігається унікальна християнська реліквія (Святий Хітон) , що ставить Трір в один ряд з такими великими містами як Віфлеєм і Єрусалим. Зовнішність Тріра дивовижний і чудовий, ошатний і неповторний …

Що таке Святий Хітон? Приводимо цитату з Біблії: «Тоді вояки, розіп'явши Ісуса, узяли його одіж та й зробили чотири частини, по одній частині кожному воякові, і хітон. Та був хітон не пошитий, лише ввесь від верху тканий. Тому домовилися між собою: «Не дерімо його, а киньмо на нього жереб, на кого впаде.» А тим же мало здійснитись Писання: «Мою одіж розділили між собою, на шату ж мою кинули жереб» (Пс. 22: 19). Отож і вчинили так вояки» (Ів. 19: 23-24).

Свята Єлена, мати імператора Римського Костянтина, будучи ревною християнкою, відшукала на Святій Землі реліквії, пов’язані з земним життям Ісуса. Хрест, на якому розіп’яли Ісуса Христа, Терновий вінець, Святий Хітон та багато іншших святинь. Частки Хреста розійшлися по світу і знаходяться зараз в багатьох храмах, Терновий вінок Ісуса зберігається в Парижі, а Святий Хітон залишився в одній з тогочасних столиць Римської Імперії, м. Трір.

Святиня виставляється для поклоніння паломників вкрай рідко. За минуле століття Святий Хітон відкривали тільки тричі. Ми зможемо помолитися біля, безперечно, однієї з найбільших святинь християнського святу, яка є не менш вагомою, ніж Туринська Плащаниця. (Детальніше про Трір та Святий Хітон ви можете почитати тут)

Вільний час для молитви.

Збір групи. Переїзд в Люксембург.

Нас чекає невелика , але дивовижно прекрасна країна: скелі і ліси, барвисті міста, мальовничі села і романтичні замки – все це Велике герцогство Люксембург !
Унікальне місто-фортеця запрошує на прогулянку : звивисті середньовічні вулички приведуть до скельної капели Сен – Кірен, готичного собору Сен -Мішель, розкішної торгової вулиці Гранд Рю, герцогського палацу і кафедрального собору Нотр – Дам, в якому зберігається ікона Богоматері покровительки міста. А з оглядового майданчика на краю скелі, яку називають «Балкон Європи», перед нами відкриється пейзаж, що захоплює дух – вкриті лісом Арденські гори і пагорби , спрямовані вгору шпилі соборів і церков … Вільний час.

Виїзд в Париж. Пізнє поселення в готель. Ночівля.

4 день, 31 грудня 2014 р. Сніданок. Екскурсійна програма. "Париж - це свято, яке завжди з тобою" – ця фраза Ернеста Хемінгуея стала крилатою і облетіла весь світ. Здається, краще про Париж не скажеш. Адже Париж – це серце Франції і, поза сумнівом, найелегантніша та найромантичніша столиця світу. Паризька Опера, вулиця Руаяль, Мадлен, Площа Згоди, Єлисейські поля, Тріумфальна арка, Трокадеро, Ейфелева вежа, Марсове поле, дім Інвалідів, Музей Орсе, острів Сіте, Палац Правосуддя, Конс’єржи, Люксембурзький сад, Пантеон, Вандомська площа, Бастилія…

 
Ввечері, нас запрошує річка Сена. Прогулянка на кораблику, щоби помилуватись вечірнім містом в ілюмінації. Острів Сіте та Нотр-Дам-де-Парі, музей Орсе, Лувр та Трокадеро… (квиток на корблик 12Є).
 
Зустріч Нового 2015 р. Б.

5 день, 1 січня 2015 р. Сніданок. Вільний день в Парижі. Відвідування Нотр Дам Де Парі (Собор Паризької Богоматері), відомого за творіннями Гюго. Тут зберігається одна з найбільших святинь християнського світу – Терновий вінок Ісуса Христа. Святиня зберігається в Соборі вже багато століть і весь цей час сюди не сповільнюється потік паломників. Ми оглянемо знаменитий і величний Нотр Дам Де Парі, а хто має бажання, може піднятись на сам вершечок храму, щоби згори помилуватися гарною панорамою Парижу.

Запрошуємо вас у світ мистецтва – найбагатший та найбільш відвідуваний музей в світі Лувр. Леонардо Да Вінчі, Рембрандт, Рафаель… Цей список можна продовжувати до безкінечності. Унікальні твори мистецтва від античних часів і до наших днів. Чого варті лише такі шедеври, як Мона Ліза, Богиня Ніка чи Венера Мілоська...

Бути в Парижі і не побувати на Ейфелевій вежі, це все одно, що не бути в Парижі взагалі. За весь час існування, Ейфелеву вежу відвідало більш, ніж 250 мільйонів людей. На завершення нашого перебування тут, радимо самостійно піднятись на один з символів Парижу, щоби помилуватись цим містом з висоти пташиного польоту і дати собі обіцянку приїхати сюди ще раз...

Збір групи. Переїзд до Чехії. 

6 день, 2 січня 2015 р. Прибуття в Карлові Вари. Карлові Вари - курорт міжнародного значення, відомий своїми термальними джерелами, перший з яких був відкритий ще в 14 столітті королем Карлом IV. Оглядова пішохідна екскурсія старою частиною міста і, звичайно ж, дегустація води з цілющих джерел.

Карлові Вари
 
Поселення в готель в Празі. Відпочинок. Ночівля.
 
7 день, 3 січня 2015 р. Сніданок. Переїзд до Львова. Прибуття до Львова пізно ввечері.

Поїздка відбувається під духовною опікою священика
 
Вартість туру: 335 Євро + 100 грн.


У вартість входить: проїзд автобусом по маршруту; проживання в готелях зі сніданками; екскурсії згідно програми.

Додатково оплачується: вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об’єкти; проїзд в громадському транспорті; особисті витрати, Консульський збір - 35€ (крім громадян, що звільнені від оплати – пенсіонери, студенти до 21 року (стаціонар), діти до 18 років).

Необхідні документи: Закордонний паспорт, копія внутрішнього паспорта, 2 фото 3,5X4,5 см, довідка з місця праці про розмір з/п за останні 6 міс, анкетні дані.


*Організатори не несуть відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

 

 

Довідки за тел.: 097-990-84-52